Poznajemy zawody

Poznajemy specyfikę pracy w wybranych zakładach produkcyjnych.

• NORDHUS

.....................................................................................................................

• ZAKŁAD TAPICERSKI KORS

• SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW PRZYSZŁOŚĆ

• PIEKARNIA

• ZAKŁAD SZEWSKI

06.10.2016 r. uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy odwiedzili Zakład Szewski Marka Wasilewskiego przy ulicy Mickiewicza w Bielsku Podlaskim. Zapoznali się bliżej na czym polega praca szewca i ślusarza. Mieli okazję obserwować prostą naprawę obuwia oraz dorabiania kluczy.

• OGRODNIK

24.10. 2016 r  klasy Szkoły Przysposabiającej do Pracy wyjechały do Hrniewicz Małych w celu zapoznania się z pracą ogrodnika. Pan Andrzej Borowski w okresie jesiennym zajmuje się hodowlą chryzantem. Opowiedział i oprowadził po swoim miejscu pracy.  Przekazał klasom piękne chryzantemy aby te zaniosły i postawiły na cmentarz bielski. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie.