Projekt "ROBIMY KROK W STRONĘ SAMODZIELNOŚCI"

Uczniowie klas SPP od września 2020 roku do września 2022 uczestniczyli w projekcie „ROBIMY KROK W STRONĘ SAMODZIELNOŚCI”, który był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

W ramach prowadzonych działań doposażono w sprzęt i materiały dydaktyczne pracownie: stolarską, gastronomiczną, ogrodniczą oraz prac biurowych. Realizowano dodatkowe zajęcia specjalistyczne uwzględniając indywidualne potrzeby uczniów. Kształtowano kompetencje kluczowe oraz uniwersalne umiejętności niezbędne na rynku pracy między innymi poprzez organizację różnorodnych warsztatów edukacyjnych, wycieczek zawodoznawczych, wyjazdów edukacyjnych, organizację praktyk wspomaganych we współpracy z lokalnymi pracodawcami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z poszczególnych działań.

Wyjazdy edukacyjne

Warsztaty gastronomiczne