Biuletyn informacyjny

Szanowni Nauczyciele i Rodzice !

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy wydawanie Biuletynu Informacyjnego Wewnątrzszkolnego Doskonalenia Nauczycieli  w  ZSS. Założeniem niniejszej publikacji jest prezentowanie materiałów szkoleniowych przygotowywanych przez nauczycieli na  spotkania zespołów samokształceniowych, odbywających się  w naszej  placówce. Pragniemy także  zaprosić do współpracy wszystkich  tych nauczycieli, którzy stosują ciekawe rozwiązania metodyczne w pracy dydaktyczno- wychowawczej oraz terapeutycznej i chcieliby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami. Mile widziane są konspekty lekcji, scenariusze apeli i uroczystości szkolnych, autorskie teksty  literackie, atykuły na temat ważnych wydarzeń szkolnych  i inne materiały dydaktyczne.
Chcemy także uaktywnić rodziców  do dzielenia się na łamach tego pisma  doświadczeniami w wychowaniu i rehabilitacji swoich dzieci. Naszym zamierzeniem jest także stworzenie  możliwości do publikowania  swoich wierszy i twórczości plastycznej  uczniom. Wszystkich zainteresowanych opublikowaniem  materiałów  prosimy o przygotowanie ich w wersji elektronicznej i przekazanie  do osób odpowiedzialnych za  ich wydanie.

Halina Car
                                                                                                      Joanna Turowska