Artykuły- DOKUMENTY

Biuletyn informacyjny

Szanowni Nauczyciele i Rodzice !

Biuletyn Informacyjny Wewnątrzszkolnego Doskonalenia Nauczycieli w ZSS prezentuje materiały szkoleniowe przygotowywane przez nauczycieli na spotkania zespołów samokształceniowych, odbywających się  w naszej  placówce.

Pragniemy zaprosić do współpracy wszystkich nauczycieli, którzy stosują ciekawe rozwiązania metodyczne w pracy dydaktyczno- wychowawczej oraz terapeutycznej i chcieliby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami. Mile widziane są konspekty lekcji, scenariusze apeli i uroczystości szkolnych, autorskie teksty  literackie, atykuły na temat ważnych wydarzeń szkolnych  i inne materiały dydaktyczne.
Chcemy także uaktywnić rodziców do dzielenia się na łamach tego pisma  doświadczeniami w wychowaniu i rehabilitacji swoich dzieci.
Naszym zamierzeniem jest także stworzenie  możliwości do publikowania  swoich wierszy i twórczości plastycznej uczniom.
Wszystkich zainteresowanych opublikowaniem materiałów prosimy o przygotowanie ich w wersji elektronicznej i przekazanie do osóby odpowiedzialnej za ich wydanie (J. Turowska).

biuletyn_informacyjny_1.pdf

biuletyn_informacyjny_2.pdf